ART / Lithographs / Litograph in colors 10974154
nr 1097 4154
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Mona Huss Walin (b. 1944), Tvätt på sträck, löst blad, 1979, 186/460, sheet: 77x61,
LITOGRAPH IN COLORS, Mona Huss Walin (f. 1944), Tvätt på sträck, löst blad, 1979, 186/460, bladets mått: 77x61
Mona Huss Walin, born 1944 in Stockholm, Swedish painter.
800
SEK 500
Monday Mars 20 2017
at 20:09:24
20/3 06:30:34
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Mona Huss Walin
Read more about Mona Huss Walin